Sex - porady - blog

Jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem? Przedwczesny wytrysk to problem dotyczący mężczyzn w różnym wieku, głównie młodych
i niedoświadczonych. Dochodzi do niego na skutek nadpobudliwości, stresu, silnego podniecenia seksualnego.

Objawia się on ejakulacją na samym początku stosunku płciowego albo nawet przed jego rozpoczęciem, na skutek bodźców seksualnych dochodzi do krótkotrwałego wzwodu, zakończonego natychmiastową ejakulacją. Jednakże zdarza się również w większości wypadków w późniejszym wieku, gdy z powodu nadwrażliwości na bodźce, która uniemożliwia dobywanie dłuższych stosunków.

Problem (przedwczesny wytrysk leczenie) dotyczy w wielu sytuacjach ludzi znerwicowanych i nadmiernie pobudliwych. Powtarzające się niepowodzenia są w większości wypadków przyczyną, pogłębiania się nerwowości i niskiej samooceny, stwarza to uczucie depresji. Mężczyźni czasami zaczynają unikać kontaktów seksualnych w obawie przed kompromitacją oraz dodatkowo w nadziei,
że problem z czasami sam ustąpi. Praktycznie jednakże takie okresy abstynencji seksualnej powodują jeszcze większe przewrażliwienie na bodźce i silniejsze podniecenie niż w trakcie regularnego współżycia i tylko nasilają objawy.

przedłużenie stosunku

 

Przedwczesna ejakulacja wyzwala ogromne ilości stresu i niepewności. Napięcie nie tylko ogranicza twoją sprawność, ale również osłabia zdolność odczuwania wrażeń fizycznych. Zamiast zatem zamartwiać się w samotności i unikać współżycia, trzeba jak najbardziej prowadzić aktywne życie seksualne, bo już samo uregulowanie go w wielu sytuacjach dobrze wpływa na niwelowanie kłopotu przedwczesnego wytrysku.

Podejmowanie naturalnej decyzji „walczyć czy uciekać", które odbywa się instynktownie, odgrywa zasadniczą rolę w relacjach seksualnych między mężczyznami i kobietami. Kobiety przyciągają mężczyźni, którzy są uosobieniem siły - fizycznej , a dodatkowo emocjonalnej - wymaganej, ażeby zagwarantować im poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna, który żyje
w strachu i wykazuje obniżony poziom poczucia osobistej wartości wysyła swoim potencjalnym partnerkom sygnał, że dużo lepiej zrobiłyby szukając partnera gdzie indziej.

Jak wydłużyć stosunek?

opóźnienie wytryskuDobrym sposobem radzenia sobie z tym problemem jest używanie suplementów diety, opartych na naturalnych, nieszkodliwych substancjach ziołowych, wzmacniających ogólną i seksualną sprawność. Można na rynku odnaleźć wiele towarów, reklamowanych jako opóźniające wytrysk oraz wzmacniające erekcję, większość niestety okazuje się niedużo skuteczna.
Ze spersonalizowanej strony mogę tu polecić sprawdzony i skuteczny środek, Climax Control, który wysoko oceniają kupujący go klienci.

ClimaxControl wyłącza strach i uruchamia zabawę. Wielu ludzi maskuje poważne kłopoty w własnych związkach, winiąc za nie nieudane życie seksualne. Rozwiązując problem przedwczesnej ejakulacji, Climax Control otwiera między kochankami kanały komunikacji. Życie intymne stanowi co prawda tylko część udanego związku, ale jest to niewiarygodnie ważna część. Każdy, kto cierpiał kiedyś na przedwczesny wytrysk' wie jakie blizny emocjonalne dolegliwość ta ma możliwość pozostawić w ludzkiej psychice.